Spotkanie opłatkowe i wizyta św. Mikołaja

20 grudnia 2013
Dwudziestego grudnia zgodnie z coroczną tradycją, w naszej szkole odbyło się Szkolne Spotkanie Opłatkowe. Wszyscy uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielami spotkali się na sali gimnastycznej (świątecznie udekorowanej przez uczniów klasy I i III). W czasie wspólnego kolędowania, świąteczni listonosze rozdali kartki z życzeniami. Jednak najważniejszym punktem naszego spotkania była wizyta Gościa Specjalnego - św. Mikołaja. Mikołaj rozdał wszystkim wyjątkowe prezenty, trochę z nami pośpiewał by za chwilę zająć swoje miejsce w… gabinecie dyrektora. Szkolne Spotkanie Opłatkowe zakończyło się wspólnymi życzeniami. Po półtoragodzinnym spotkaniu, pełnym życzliwości, zabawy i świątecznej atmosfery, uczniowie spotkali się z nauczycielami w klasach przy wigilijnych stołach. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia…..