Spotkanie Opłatkowe

21 grudnia 2012

Wczesnym popołudniem w piątek 21 grudnia odbyło się w naszej szkole Spotkanie Opłatkowe przygotowane przez klasę drugą. Krótki program artystyczny przeplatany nastrojowymi, świątecznymi piosenkami, które wspólnie śpiewaliśmy wprowadził nas w bożonarodzeniowy nastrój. Nie zabrakło prezentów rozdanych przez św. Mikołaja (w tę postać wcielił się Pan Dyrektor). Każdy uczeń usłyszał od naszego miłego gościa słowo otuchy, zachęty do pracy czasem też niestety żartobliwą reprymendę. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem, życzeniami i dzieleniem się opłatkiem. Świąteczny nastrój panował zresztą w szkole od samego rana. W klasach pojawiły się choinki a na korytarzach unosiły się wigilijne zapachy.

Archiwum, gimnazjum, Galeria