26.10.2018 – z wizytą na XXII Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

26 pażdziernika 2018
Podobnie, jak w ubiegłych latach, grupa najbardziej zagorzałych zwolenników czytania książek (spośród najstarszych uczniów) wybrała się w piątkowe południe do Krakowa, by przez kilka godzin uczestniczyć w XXII Międzynarodowych Targach Książek. W krakowskiej hali EXPO obecnych było 615 wystawców z 20 krajów. Gościem honorowym Targów była Szwecja. W tym roku osoby zwiedzające targowe ekspozycje miały zdecydowanie więcej przestrzeni, powiększono bowiem powierzchnię wystawową. Oczywiście nie sposób było obejrzeć wszystkie prezentowane książki. Każdy miał jednak swoją listę marzeń i swoje cele. Gdy po kilku godzinach spotkaliśmy się przy wyjściu okazało się, że „rekordziści” nabyli po siedem książek. Na szczęście wydłużające się coraz bardziej wieczory oraz jesienna pogoda będą sprzyjały czytelnictwu.

sekretariat