Aleksander Kipiela laureatem Małopolskiego Konkursu Chemicznego

25 marca 2013

Z ogromną radością społeczność szkolna przyjęła wiadomość o sukcesie naszego kolegi  Aleksandra Kipieli (III kl.), który został laureatem Małopolskiego Konkursu Chemicznego. To kolejny tego typu sukces w historii naszej szkoły. Należy dodać, że Olek reprezentował naszą szkołę jeszcze w trzech konkursowych finałach: matematycznym, z fizyki oraz geograficznym, a w ubiegłym roku szkolnym był finalistą Konkursu Biologicznego. Ponadto finalistami konkursów organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/13 zostali:

Julia Czerniak (III kl.) i Tomek Szczerba (I kl.) – Małopolski Konkurs Matematyczny

Marek Hyży (III kl.) – Małopolski Konkurs z Fizyki

Dagmara Burnóg (III kl.) – Małopolski Konkurs Biologiczny

Ewa Serafińska (III kl.)  – Małopolski Konkurs Geograficzny

Jan Piotrowski (III kl.), Ewa Serafińska – Małopolski Konkurs Chemiczny

Laureatowi i wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy również za trud włożony w przygotowanie uczniów naszym nauczycielom: p. Zuzannie Prażuch (chemia), P. Zofii Uszko (matematyka), p. Bogumile Buczak (fizyka), p. Joannie Wójcik (biologia) oraz p. Januszowi Węgrzynkowi (geografia)

Archiwum, gimnazjum