Noc w szkole klasy 3

03 czerwca 2023

Uczniowie klasy 3 długo będą wspominać swoją pierwszą noc spędzoną w szkole- noc pełną wrażeń i niespodzianek. Spotkanie rozpoczęło się w piątek 2 czerwca o godz. 18.30 a zakończyło o godz. 8.45 następnego dnia. Każdy uczestnik ,,nocowanki" przybył do szkoły wyposażony m. in. w materac, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru. Wśród przygotowanych atrakcji czekała uczniów tajna misja - ,,podróż dookoła świata" w poszukiwaniu skradzionej figurki Festofelesa. Wędrując po opustoszałych o tej porze salach lekcyjnych, poszukiwali ukrytych wskazówek i rozwiązywali różnorodne zadania. Poprawność wykonanych zadań sprawdzili na sali gimnastycznej. Wtedy też ze znalezionych puzzli ułożyli wizerunek Festofelesa. Potem była kolacja i projekcja filmu. W sobotni poranek, zanim pojawili się rodzice, uczniowie zdążyli zjeść śniadanie, posprzątać i pobawić się na szkolnym podwórku.