Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu

02 lutego 2024

Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony w dniu 6.02.2024. W naszej szkole w był obchodzony przez tydzień. Uczennice klasy 7 przygotowały ankietę o korzystaniu z Internetu i zagrożeniach z tym związane. Ankieta była przeprowadzona w klasach IV-VIII w formie anonimowej. W dniu 02.02.2024 odbył się finał działań uczniów na temat związany z Bezpieczeństwem w sieci. Podsumowali wyniki ankiet i podzielili się wynikami zagregowanymi w postaci graficznej i spostrzeżeniami z nich wynikających. Uczennice klasy 6 przygotowali prezentację, quizy oraz uczeń klasy 5 quiz. Działania te miały na celu sprawdzenie wiedzy uczniów o bezpieczeństwie, ile spędzają czasu w sieci, z jakich urządzeń korzystają i do czego Internet na co dzień wykorzystują.