Bądź dobry dla ludzi

21 lutego 2024

Uczniowie klasy 1 b zrealizowali I moduł Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego ,,Czytam z klasą lekturki spod chmurki’’- ,,Bądź dobry dla ludzi’’. Samodzielnie przeczytali lekturę ,,Gębolud’’Roksany Jędrzejowskiej Wróbel i wykonali wyznaczone zadania w lekturniku oraz przygotowali ,,lekturę na lince’’. Ponadto wzięli udział w sesji fotograficznej, podczas której chłopcy wcielili się w rolę odmienionego Gęboluda a dziewczynki w rolę czarodziejki Hortensji lub córeczki Pyzatej. 13 listopada w ramach obchodów Światowego Dnia Dobroci wykonali ,,Klasowe drzewko dobroci’’ oraz wzięli udział w tygodniowej akcji ,,Anioły’’. Uczniowie klasy I b wzięli również udział w VI edycji Akcji Pisania Listów do Chorych Dzieci „Marzycielska Poczta ”, którą organizuje Młodzieżowe Centrum Wolontariatu przy Pałacu Młodzieży.  Zamiast listu wykonali ładne obrazki dla chorej Hani i Marysi.

Ogólne, Aktualności