Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Dzień Pustej Klasy

25 września 2020

25 września opustoszała cała szkoła. Każda klasa miała inny pomysł jak świętować Dzień Pustej Klasy. Na przykład klasa IV i V bawiła się przy ognisku w Biesiadnie w Woli Rzędzińskiej, klasa VII pisała kartkówkę z biologii na łonie natury, klasa II poznawała Układ Słoneczny, bawiąc się przy fontannie, a klasa I wyruszyła na długi spacer do Parku Strzeleckiego aby poszukać jesieni. Dzień pracowicie zakończyli członkowie kółka przyrodniczego. Podczas zajęć, które odbyły się oczywiście na świeżym powietrzu, posadzili w ogródku tulipany i wykonali zimowe schrony dla owadów. Mamy nadzieję, ze obcowanie z naturą dało dzieciom wiele radości i przysporzyło niezapomnianych wrażeń.


Autor:
SSP2 Godło Rzeczpospolitej Polskiej Społeczne Towarzystwo Oświatowe