Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Dwoje finalistów Małopolskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego

21 kwietnia 2021

                Z wielką radością i dumą informujemy, że dwoje naszych ósmoklasistów: Alicja Ziętek i Michał Kwiecień uzyskało tytuły Finalistów Małopolskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego. Do etapu wojewódzkiego, który pod koniec marca odbył się w Krakowie zakwalifikowało się jedynie pięciu uczniów z małopolskich szkół. W finałowych zawodach Ala i Michał uzyskali znakomite wyniki. Oboje zdobyli po 78 punktów na 80 punktów możliwych do zdobycia. Mimo takiego rezultatu nie udało im się uzyskać tytułu Laureata. Zgodnie z regulaminem otrzymać go mogła bowiem tylko jedna osoba z najlepszym wynikiem. Ali i Michałowi serdecznie gratulujemy zasłużonego sukcesu i cieszymy się z godnego reprezentowania szkoły.  Podziękowania kierujemy też pod adresem Pani Sylwii Kurzawskiej, która przygotowując Alę i Michała do udziału w konkursie, walnie przyczyniła się do ich niewątpliwego sukcesu.  

 

SSP2
Godło Rzeczpospolitej Polskiej