Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Spotkanie klasy 4 z Tarnowskimi Paraolimpijczykami w Hali Gumniska

03 pażdziernika 2021

Uczniowie klasy 4 wraz z wychowawcą byli na spotkaniu ze sportowcami Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych Start, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio 2020. 

Na spotkaniu obecni byli: brązowa medalistka w podnoszeniu ciężarów, Marzena Zięba, wicemistrz paraolimpijski w biegu na 100 metrów, Michał Derus, trener ekipy paralekkoatletów, Piotr Kuczek, kierownik kadry paralekkoatletycznej, Bartłomiej Tott, trener Marzeny Zięby i prezes TZSN Start, Bogusław Szczepański oraz wiceprezes tarnowskiego Startu, Aneta Michalska-Perkowska.

Kategorie:
Aktualności
Autor:
SSP2 Godło Rzeczpospolitej Polskiej Społeczne Towarzystwo Oświatowe