Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Nasze koszykarki z Pucharem Prezydenta Tarnowa

15 grudnia 2021

Ogromnym sukcesem zakończył się debiutancki występ naszej szkolnej drużyny koszykarek w trzecim turnieju czwartej edycji „Pucharu Tarnowa w koszykówce” o Puchar Prezydenta Tarnowa. Zawody rozegrane zostały na hali sportowo – widowiskowej Pałacu Młodzieży w Tarnowie. W turnieju wzięło udział osiem drużyn szkolnych podzielonych na dwie czterozespołowe grupy. Wszystkie spotkania grupowe zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny. Podobnie było zresztą w ćwierćfinale i półfinale. W meczu finałowym drużyna naszej szkoły zmierzyła się z drużyną SP nr 3 w Tarnowie. To spotkanie nasze dziewczyny również zdecydowanie rozstrzygnęły na swoją korzyść, zdobywając tym samym Puchar Tarnowa. Do jego obrony (puchar jest przechodni) nasze szkolne koszykarki przystąpią już  18 lutego 2022 r. Naszą szkołę reprezentowały: Natalka Czosnek (kapitan), Zuzia Adamczyk, Julka Jędrzejowska, Zosia Kołodziej, Julka Pabian oraz Marysia Sikora. Dziewczyny w większości są uczennicami piątej klasy, jedynie Marysia uczęszcza do klasy szóstej. Zespół jest prowadzony przez Panią Deborę Sajdak – Malec. Naszym koszykarkom serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu, życząc jednocześnie kolejnych zwycięskich meczów i turniejów.

 REGULAMIN KONKURSU

Kategorie:
Aktualności
Autor:
SSP2 Godło Rzeczpospolitej Polskiej Społeczne Towarzystwo Oświatowe