Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Kolejny sukces szkolnej drużyny koszykarek

18 marca 2022

Po przerwie spowodowanej pandemią wznowiono rozgrywki czwartej edycji „Pucharu Tarnowa w koszykówce dziewcząt” o Puchar Prezydenta Tarnowa. Czwarty turniej tego cyklu odbył się w środę 15 marca 2022 roku na hali sportowo – widowiskowej przy ulicy Gumniskiej
w Tarnowie. W poprzednich tego typu zmaganiach odbytych w grudniu, zwyciężyła (debiutując) drużyna naszej szkoły. Podobnie było i tym razem. Do szkoły dziewczyny powróciły więc z obronionym na parkiecie dużym złotym pucharem.

  
W środowym turnieju wystąpiło 10 zespołów z tarnowskich szkół podstawowych. Nasze koszykarki ponownie wygrały wszystkie mecze, a w finale pokonały drużynę SP nr 2. Trzecie miejsce zajęły młode koszykarki z SP nr 10. Naszą szkołę ponownie reprezentowały: Natalka Czosnek (kapitan), Zuzia Adamczyk, Julka Jędrzejowska, Zosia Kołodziej, Julka Pabian
i Marysia Sikora. Zespół prowadziła Pani Debora Sajdak – Malec. Zwycięskiej ekipie składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych zwycięskich meczów i turniejów.

 

https://niezaleznyserwiskadr.pl/2022/03/18/spoleczna-szkola-podstawowa-nr-2-sto-w-tarnowie-zwyciezca-5-turnieju-iv-edycji-pucharu-tarnowa-w-koszykowce-o-puchar-prezydenta-tarnowa/

 

Kategorie:
Aktualności
Autor:
SSP2 Godło Rzeczpospolitej Polskiej Społeczne Towarzystwo Oświatowe