Artystyczne sukcesy Michała Niedbały

18 kwietnia 2013

Ostatnie dni przyniosły nam kilka dużych artystycznych sukcesów. Tak się złożyło, że wszystkie dotyczą tej samej osoby – Michała Niedbały – ucznia klasy szóstej. Michał niejednokrotnie udowodnił już, że jest wszechstronnie utalentowany.

Tym razem nasz kolega wygrał XVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Władysława Broniewskiego organizowany przez Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie. Kolejne dwa sukcesy związane były z talentem muzycznym Michała. Najpierw w Zamościu, wraz z Adrianem Łazarczykiem zajęli II miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych „Zagrajmy Razem", a kilka dni później w Rzeszowie zwyciężyli w II Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Duetów Fortepianowych. Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych występach.

sekretariat