Cztery finały w Małopolskich Konkurach Przedmiotowych

15 lutego 2018

Z dumą informujemy, że w roku szkolnym 2017/18 czterej uczniowie klasy siódmej dotarli do finałów wojewódzkich Małopolskich Konkursów Przedmiotowych. Aż trzech uczniów: Emilia Głuszak, Anna Starzyk i Antoni Krężołek zostało finalistami konkursu języka angielskiego. Do finału konkursu  matematycznego zakwalifikował się natomiast Maksymilian Czerniak. Warto tutaj dodać, że Antek Krężołek znalazł się w finale po raz kolejny. W ubiegłym roku jego start zakończył się pełnym sukcesem i Antek został laureatem konkursu języka angielskiego. Całej czwórce serdecznie gratulujemy doskonałych wyników i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim. Słowa podziękowania składamy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów. Pani Beata Wiśniewska przygotowywała szkolnych anglistów, zaś Pani Bogumiła Buczak matematyków.

sekretariat