Cztery finały w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

29 stycznia 2019

Z dumą informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasi ósmoklasiści zakwalifikowali się do czterech finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Największy sukces stał się udziałem Antoniego Krężołka, który wystąpi w finale konkursu chemicznego oraz finale konkursu języka angielskiego. Ponadto do finału konkursu chemicznego awansował też Maksymilian Czerniak, a w finale języka niemieckiego znalazła się Anna Starzyk. Całej trójce serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie sukcesów w etapie wojewódzkim. Słowa podziękowania kierujemy również pod adresem nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów. Są to panie:  Zuzanna Prażuch (chemia),  Izabela Samborska (język niemiecki) i Beata Wiśniewska (język angielski).

sekretariat