Dwaj laureaci konkursów przedmiotowych!!!

12 kwietnia 2019

Z ogromną radością i dumą informujemy, że dwaj nasi ósmoklasiści zostali laureatami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Maksymilian Czerniak został laureatem Konkursu Chemicznego zaś Antoni Krężołek laureatem Konkursu Języka Angielskiego. Dzięki tym sukcesom obydwaj laureaci będą mieli wstęp bez rekrutacji do wybranej klasy liceum. Ponadto Antek uzyskał tytuł finalisty Konkursu Chemicznego. Taki sam tytuł w Konkursie Języka Niemieckiego zdobyła Ania Starzyk. Całej trójce serdecznie gratulujemy. Słowa podziękowania składamy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów: pani Zuzannie Prażuch (chemia), pani Izabeli Samborskiej (język niemiecki) i pani Beacie Wiśniewskiej (język angielski)

sekretariat