Gratulujemy Oli Burnagiel i cieszymy się z Jej III miejsca w konkursie literackim!

04 maja 2015
DSCF1786W poniedziałek 4 maja w Szkole Podstawowej Nr 18 odbył się konkurs literacki o Janie Kochanowskim pod hasłem: "Czarnoleskiej ja rzeczy chcę".
Turniej wiedzy o tym poecie, jego twórczości oraz epoce, w której żył, rozpoczął się o godz. 11.30 i trwał do 12.20. Test składał się z 20 zadań (trzech kartek). Kiedy wszyscy skończyli pisać, zaproszono nas do innej sali. Można było tam napić się soku, zjeść ciastka i poczytać czasopisma. Wyniki podano godzinę później. Za pierwsze trzy miejsca nagrodą było kompendium gimnazjalisty z języka polskiego, wyróżnienia otrzymywały książki z poezją Jana Kochanowskiego. Konkurs był dobrze zorganizowany, chociaż długo czekało się na wyniki. Jest to jednak niewielki szczegół, więc bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tej rywalizacji i zajęłam miejsce na podium w grupie 11 uczestników.
Poza tym udało mi się przynieść również dla p. Beaty Rojek drewnianą pamiątkę :)