Kacper Szczurek wicemistrzem świata w wyścigach kartingów!

19 pażdziernika 2017
Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, która nadeszła z Włoch. Nasz szkolny kolega, uczeń klasy trzeciej - Kacper Szczurek został kartingowym wicemistrzem świata. W dniach 11-14 października 2017 roku na torze  South Garda Karting w Lonato rozgrywano  światowy finał imprezy ROK CUP INTERNATIONAL FINAL. W imprezie, we wszystkich kategoriach wzięło udział 415 kierowców z całego świata. Kacper startował w kategorii SENIOR ROK. Wśród 81 zawodników w jego kategorii  miał 4 czas eliminacji. W kolejnych w wyścigach klasyfikacyjnych był odpowiednio 2,1,1 i 1, co dało mu drugą pozycję startową w finale. I na tym właśnie  miejscu Kacper dotarł do mety w wyścigu finałowym zostając w ten sposób wicemistrzem świata kategorii Senior Rok 2017. Naszemu sympatycznemu koledze gratulujemy tytułu oraz doskonałych startów na wielu torach w obecnym, kończącym się powoli sezonie. Jednocześnie trzymamy kciuki za kolejne udane i bezpieczne występy.

Archiwum, gimnazjum, Galeria
sekretariat