Karnawał w szkole

07 lutego 2013

Siódmego lutego, w Tłusty Czwartek, zorganizowaliśmy na zakończenie karnawału szkolną dyskotekę. Ja zapewne można się domyślić, termin imprezy spowodował, że głównym atrybutem zabawy stały się pączki. Było ich całe mnóstwo! Tradycyjne z różą i cukrem pudrem lub lukrem ze skórką pomarańczową oraz te nowocześniejsze: z budyniem oraz z czekoladą. Do wyboru, do koloru… Szkołę ubarwiły kolorowe przebrania wszystkich uczniów gimnazjum, którzy stawili sie na dyskotece. Nie brakowało: księżniczek i królewiczów, kowbojów i pajaców, wróżek i Cyganów, piratów, myszki Miki i wielu, wielu innych twórczych i magicznych przebrań. Wszyscy tańczyli i bawili znakomicie, przegryzając przy tym co jakiś czas pączki. Mmm, raz do roku każdy z nas może pozwolić sobie na tyle przyjemności . Przetańczyliśmy całe 3 godziny , świetnie się bawiąc i wcielając w odpowiednie dla naszego stroju postaci z różnorodnych bajek. Atmosfera była bardzo przyjemna i nie wiadomo kiedy przyszedł czas by rozejść się do domów. Świetnie wspominamy tę zabawę i oby kolejne udały sie równie dobrze jak ta!

Archiwum, gimnazjum, Galeria