Kolejne wyróżnienie dla Tomasza Szczerby

10 marca 2015

Miło nam poinformować, że trzecioklasista Tomasz Szczerba został stypendystą Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Projekt ten jest realizowany przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w imieniu Zarządu Województwa Małopolskiego. Współfinansowany jest ze środków UE, Budżetu Państwa oraz Budżetu Województwa Małopolskiego. Celem programu jest wspieranie uzdolnionej młodzieży oraz stworzenie jej możliwości kontynuacji nauki na poziomie wyższym. Tomek jest wielokrotnym laureatem i finalistą wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Jego domeną jest zwłaszcza chemia, matematyka i fizyka. Ponadto jest również uzdolnionym muzykiem, uczniem szkoły muzycznej II stopnia. Naszemu koledze serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu.

Archiwum, Archiwum, gimnazjum