Koło Teatralne w Teatrze Bagatela

18 grudnia 2015
Tym razem członkowie Koła obejrzeli "Tajemniczy ogród" w krakowskim teatrze Bagatela, musical na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści dziecięcych w reżyserii Janusza Szydłowskiego. Jak przyznają członkowie Koła, wielkim atutem przedstawienia były niezwykle utalentowane dzieci, występujące w głównych rolach, którym partnerowali dorośli, zawodowi aktorzy. W roli pokojówki Marty wystąpiła pani Magdalena Walach, znana z wielu telewizyjnych i kinowych ról. Z panią Magdą członkowie spotkali się po spektaklu w kulisach teatru i zrobili sobie pamiątkowe "selfie".

Wyjazd realizowany był w ramach projektu „Od edukacji do integracji” pod opieką trenera zajęć pana Pawła Stanka i opiekuna wolontariusza, pani Agnieszki Niedbały.