KONCERT GRUDNIOWY

18 grudnia 2009

To był wyjątkowe wydarzenie w historii naszej szkoły. Wszyscy uczniowie przygotowali koncert grudniowy, który zatytułowali „Radosny czas oczekiwania...” Występ wypełniły kolędy, pastorałki i piosenki bożonarodzeniowe śpiewane zarówno w języku polskim jak i angielskim. Swoje talenty gimnazjaliści przedstawili dwukrotnie. Najpierw oklaskiwali ich młodsi koledzy i koleżanki ze szkoły podstawowej, później (w atmosferze nadchodzącego wieczoru) podbili serca rodziców i nauczycieli. Nie obyło się bez bisów. Wstęp na obydwa koncerty był biletowany (dla uczniów SP koszt wynosił symboliczną złotówkę) a cały dochód przeznaczono na zorganizowanie szkolnego spotkania opłatkowego. Dla większości artystów był to pierwszy publiczny występ wokalny, dlatego należą się im wielkie słowa uznania. Udowodnili starą, dobrze znaną maksymę, że „Śpiewać każdy może...” a w takim okresie nawet powinien!

Archiwum, gimnazjum, Galeria