KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

04 stycznia 2016

DSCF3434W ramach rządowego programu „Książki naszych marzeń”, aby rozwijać i wspierać czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży, do biblioteki szkolnej zostały zakupione nowe książki za łączną kwotę 1625 zł. Wzbogaciły one i uaktualniły obecny księgozbiór biblioteczny. Większość została wybrana z propozycji przedstawionych przez uczniów. Mamy nadzieję, że wśród 78 nowych książek, każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród nowości znalazła się cała seria ,,Magicznego drzewa’’ Andrzeja Maleszki kilka części ,,Felix, Net i Nika’’ Rafała Kosika, ,,Nela mała reporterka’’ czy książki takich autorów jak Agnieszka Stelmaszyk, Percy Jackson, Rick Riordan, Martyna Wojciechowska, Marcin Szczygielski, Małgorzata Strzałkowska, Łukasz Wierzbicki.

Zapraszamy do odwiedzenia szkolnej biblioteki,
i zapoznania się ze wszystkimi nowościami!