MACIEK SKOTARSKI „WYŁOWIŁ” MEDAL

10 grudnia 2009

Plywanie09 001Ten tydzień obfitował w sukcesy sportowe. Najpierw szachowe a teraz pływackie. W czwartek uczniowie tarnowskich gimnazjów rywalizowali w Mistrzostwach Tarnowa w Pływaniu. Zawody rozgrywano na basenie TOSiR-u przy ulicy Piłsudskiego. Uczestniczyła w nich również drużyna naszej szkoły. Była ona mniejsza niż planowaliśmy, ponieważ niektórzy nasi pływacy zamiast z rywalami walczyli z grypą. Z tego powodu nie mogliśmy wystawić sztafety, na którą mówiąc szczerze liczyliśmy najbardziej. W silnej konkurencji (startowali też uczniowie z klas pływackich szkoły sportowej) największy sukces odniósł pierwszoklasista Maciek Skotarski. Reprezentował on szkołę na dystansie 50 metrów stylem klasycznym i wywalczył trzecie miejsce. Maćkowi gratulujemy wyniku, przypominając, że nie tylko dziewczyny „lubią brąz”

Archiwum, gimnazjum