Międzyszkolny Festiwal Kultury Anglojęzycznej

11 stycznia 2013

11 stycznia tego roku uczniowie klas V i VI brali udział w festiwalu kultury anglojęzycznej. W trzech kategoriach: recytacji, piosenki i plakatu uczniowie naszej szkoły wykazali zainteresowanie i zaangażowanie co przyniosło im uznanie jury festiwalu.

Z powodu ostrej zimy i wirusów grypy wielu zgłoszonych uczestników (również z naszej szkoły) było nieobecnych.
Laureaci z naszej szkoły to : klasa V jako zespół z piosenką Bon Jovi 'It's my life', kl VI : Michał Niedbała z recytacją o żartach nauczycielskich oraz Nikola Tyrka i Kuba Babuśka w kategorii plakat o znanych Brytyjczykach i Amerykanach. Gratulujemy wszystkim i tym co nie mogli tam być z powodu choroby bo dzielnie przygotowywali się do występów.