Międzyszkolny Konkurs Znajomości Języków Obcych

09 marca 2013

Trzy uczennice reprezentowały naszą szkołę w finale Międzyszkolnego Konkursu Znajomości Języków Obcych w kategorii języka angielskiego. Konkurs organizuje corocznie przez Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie. W pierwszym etapie konkursu Agata Kukla i Dagmara Burnóg przygotowały prace plastyczne na temat swojej wymarzonej pracy w przyszłości, a Ola Foszcz przedstawiła osobę, którą podziwia. W samym finale dziewczyny zaprezentowały teksty w języku angielskim. Agata Kukla recytując „Małego Księcia” wywalczyła I miejsce, a Aleksandra Foszcz prezentując fragment „Ani z Zielonego Wzgórza” zajęła III miejsce. W tym samym dniu odbył się też konkurs w kategorii języka niemieckiego. Tutaj nasza szkołę reprezentowały: Aleksandra Biskupska i Ewa Serafińska. Tutaj też nasz udział zakończył się sukcesem, gdyż Ewa uplasowała się na drugim miejscu. Bardzo serdecznie gratulujemy naszym koleżankom i dziękujemy za zaangażowanie włożone w przygotowania do występu.

Archiwum, gimnazjum, Galeria