Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci Naszej Szkoły

05 grudnia 2014
Mimo braku śniegu i mroźnego poranka, dzieci z klas I - III oczekiwały na specjalnego gościa, który miał się pojawić 5 grudnia w Naszej Szkole.

Dotarł do uczniów z workiem pełnym prezentów i słodkości. Dla każdej klasy znalazły się paczki, które wszystkim dzieciom Św. Mikołaj wręczał osobiście. Było wiele radości i uśmiechu.

Dzieci z klasy I zrobiły również prezent Mikołajowi i przygotowały scenkę o naszym gościu specjalnym. Uczennica z klasy III napisała specjalny list, w którym podziękowała Mikołajowi za przybycie i obiecała, że wszystkie dzieci będą już grzeczne. Zaskoczeniem dla gościa było wykonanie piosenki w języku angielskim przez uczniów klasy II.

Niestety Mikołaj spiesząc się do innych dzieci, pożegnał i podziękował uczniom za piękne występy, przebrania i obiecał, że w następnym roku wróci do naszej Szkoły.