Moja pasja to... muzyka

10 pażdziernika 2016

Kolejną prezentację w klasie III, dotyczącą zainteresowań, przygotował Daniel Brighton. Jego pasją jest muzyka, dlatego też po zajęciach w naszej szkole udaje się na zajęcia do szkoły muzycznej gdzie uczy się grać na wiolonczeli. To właśnie ten instrument stał się bohaterem spotkania. Daniel dokładnie opisał jego budowę , zaprezentował ćwiczenia, które wykonuje podczas zajęć. Potem był muzyczny quiz i krzyżówka. Podczas zajęć wszyscy z zainteresowaniem oglądali na youtube występy zespołu The Piano Guys. Wiolonczelista tej grupy jest idolem Daniela. Oglądając występy tego artysty czerpie swoją motywację i inspirację do pracy. Kto wie, może za jakiś czas zobaczymy takie występy z udziałem Daniela? Wszyscy szczerze mu tego życzymy.