Muzyczne sukcesy Michała Niedbały

26 maja 2013

Kończący się powoli maj, przyniósł nam dwa  kolejne muzyczne sukcesy Michała Niedbały. Na początku miesiąca Michał brał udział w organizowanym na Ukrainie międzynarodowym konkursie „ Muzyczne spotkania w pałacu Branickich”.

Pobyt w Białej Cerkwi – miejscowości  położonej kilkadziesiąt kilometrów na południe od Kijowa i słynącej ze wspaniałej magnackiej rezydencji rodu Branickich, zakończył się ogromnym sukcesem naszego kolegi, czyli zdobyciem pierwszego miejsca
w kategorii fortepianu.

Koniec maja zastał Michała niedaleko zachodniej granicy Polski. W Jeleniej Górze odbywał się bowiem XIII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych. Tutaj nasz szkolny artysta wraz ze swoim kolegą Adrianem Łazarczykiem  wywalczyli pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulując doskonałych występów, ściskamy kciuki za powodzenie w następnych konkursach.

sekretariat