Najlepsza klasa 2011/2012 na wycieczce

18 września 2012

W roku szkolnym 2011/2012 Samorząd Uczniowski prowadził konkurs na najlepszą klasę. Aby uzyskać ten tytuł uczniowie starali się dobrze się uczyć i zachowywać, angażowali się w życie szkoły, dbali o porządek w swoich salach. Wszystkie te kryteria najlepiej spełnili uczniowie ówczesnej klasy I.

Swoją nagrodę odebrali 18 września udając się na wyjątkową wycieczkę. Pod opieką wychowawczyni oraz w towarzystwie pana dyrektora, który tym razem pełnił funkcję przewodnika, klasa zwiedziła najpiękniejsze zakątki naszego miasta, wysłuchała wielu ciekawych informacji na temat lokacji miasta, budowli obronnych, postaci związanych z Tarnowem. Spacer po rynku, podziwianie ratusza z pięknymi maszkaronami i zwiedzanie katedry był ostatnim punktem wycieczki. Nie obyło się również bez słodkiej niespodzianki. Zajadając się pysznymi goframi wszyscy zobowiązali się do wytrwałej pracy, aby w obecnym roku szkolnym również zasłużyć na taką nagrodę.