Narciarski weekend w Jaworkach

25 lutego 2013

W związku z licznymi konkursami, w których w tym roku brało udział sporo uczniów naszej szkoły nie było wielu okazji do wspólnego białego szaleństwa. Przygotowania do występów zabierały sporo czasu. Jednak, by szkolnej tradycji stało się zadość, w sobotę 23 lutego zabraliśmy narty lub deski snowboardowe i pojechaliśmy do Jaworek. Cóż, pogodna nas nie rozpieszczała… . Zachmurzone niebo, przelotne opady deszczu, plusowe temperatury. Nic jednak nie było w stanie nas powstrzymać. Właśnie skończyła się ostatnia tura ferii zimowych więc jeździliśmy w zasadzie non stop na pustych stokach Areny Narciarskiej – Jaworki, od czasu do czasu grzejąc się przy gorącej czekoladzie i szarlotce. Wesoła zabawa, miłe towarzystwo, dobre humory sprawiły, że wyjazd był bardzo, bardzo udany a trzy dni minęły naprawdę niepostrzeżenie. Czekamy już niecierpliwie na kolejne szkolne wyjazdy.

Turystyka, Galeria