Nasi uczniowie w konkursach polonistycznych

01 marca 2013
W Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka” organizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej z siedzibą w Warszawie uczennica klasy III, Madzia Stalicka, zajęła I miejsce w szkole w grupie „Maluch”, a Przemek Skrobot w grupie uczniów starszych. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach organizowanych przez Centrum Edukacji humanistycznej LOGOS z siedzibą w Warszawie. W konkursie „Z polszczyzną na co dzień” nasze uczennice: Karolina Duda z kl. I i Zuzia Wiatr Z kl. III zdobyły wystarczającą ilość punktów, umożliwiającą udział w finale. Również do finału w konkursie „Z ortografią na co dzień” zakwalifikowała się Uczennica klasy III Madzia Stalicka. Laureatkom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy.