OBÓZ TRENINGOWY - „Techniki pamięciowe dla dzieci i młodzieży”

04 kwietnia 2017
Zapamiętywanie wierszy, słówek  z obcego języka, definicji, trudności ortograficznych, prostych danych liczbowych, twarzy, imion i nazwisk ludzi. Trening pamięci wzrokowej, słuchowej i kinestetycznej oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Ćwiczenia poprawiające pamięć przestrzenną. Trening szybkiego liczenia, poprawa koncentracji uwagi.

Szanowni Państwo,

w związku z bardzo dużym zainteresowaniem treningami pamięci, na prośbę klientów przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży ofertę obozu z kursem technik pamięciowych w Niedzicy.

Obóz treningowy odbędzie się 6-12 sierpnia, będzie obejmował 10 godzin zajęć z zakresu technik pamięciowych, ale także wycieczki do Zamku Dunajec, do Aquacity Poprad, do Parku Rozrywki Spiska Kraina, jak również ognisko, dyskoteki, gry terenowe z użyciem technik pamięciowych.

Atrakcją obozu będzie obecność uczestniczek programu „The brain – genialny umysł” – Anny Skóry i Marty Kurzei, które odkryją przed Wami sekrety super pamięci :)

Szczegóły programu w poniższym linku.

Zapraszamy serdecznie, ilość miejsc ograniczona.

Czekamy na Wasze zgłoszenia

Anna i Janusz Szatkowscy