Osiem finałów wojewódzkich w małopolskich konkursach przedmiotowych

05 lutego 2016

Z radością informujemy, że podobnie, jak w latach ubiegłych nasi uczniowie reprezentować będą szkołę w finałach wojewódzkich kilku konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów. W finale konkursu chemicznego znaleźli się trzecioklasiści: Daniel Grobecki, Krzysztof Jamroch i Michał Niedbała. Ponadto Michał wystąpi jeszcze w finale konkursu języka angielskiego a Krzysztof w finale konkursu biologicznego. Do finału konkursu języka angielskiego awansował też (podobnie jak w ubiegłym roku) Dawid Żurowski – uczeń klasy drugiej. Szkoła będzie miała jeszcze swoich reprezentantów w konkursie fizycznym i geograficznym. W tym pierwszym wystąpi trzecioklasista Michał Hyży a w drugim drugoklasista Jan Puciłowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy życząc jednocześnie powodzenia w finałach. Słowa podziękowania składamy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu. Są to panie: Bogumiła Buczak (fizyka), Agnieszka Foszcz (język angielski), Renata Kozioł (biologia) , Zuzanna Prażuch (chemia) oraz pan Janusz Węgrzynek (geografia)

Archiwum, gimnazjum