Otrzęsiny pierwszoklasistów

17 pażdziernika 2013

17 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów. Tradycyjnie uczniowie klasy drugiej przygotowali szereg zabaw, gier, quizów sprawdzających wiedzę „pierwszaków” o naszej szkole, uczniach i nauczycielach. Nasze nowe koleżanki i koledzy musieli też wykazać się sprytem oraz umiejętnością pracy w parach. Nad swoimi wychowankami czuwała ich wychowawczyni p. Zosia Uszko więc cała zabawa przebiegała w dobrej, przyjaznej atmosferze. Konkursy zakończyły się wspólną zabawą dyskotekową oraz wspaniałym poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów klasy pierwszej. Faustyna, Oliwia, Paulina, Michał, Misiek, Miki, Michał vel Mareczek, Daniel, Jacek, Wojtek, Krzyś WITAJCIE w naszej społeczności. Niedługo przekonacie się, że ta szkoła to nie tylko nauka, ale i świetna zabawa.

sekretariat