Pięć finałów w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

01 lutego 2014
Podobnie, jak w ubiegłych latach nasi uczniowie reprezentować będą szkołę w kilku finałach wojewódzkich Małopolskich Konkursów Przedmiotowych. Największy sukces stał się udziałem Tomasza Szczerby. Tomek, będący uczniem drugiej klasy został finalistą trzech konkursów: matematycznego, fizycznego oraz chemicznego. Oprócz niego do finałów dotarły również trzecioklasistki: Wiktoria Galara – w konkursie języka angielskiego oraz Natalia Łuczyńska – w konkursie geograficznym. Wszystkim finalistom oraz ich koleżankom i kolegom startującym w etapach rejonowych serdecznie gratulujemy. Tomkowi, Wiktorii i Natalii życzymy ponadto sukcesów w finałach. Słowa podziękowań kierujemy też pod adresem nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów. Są to panie: Bogumiła Buczak, Agnieszka Foszcz, Zuzanna Prażuch i Zofia Skrobot-Uszko oraz pan Janusz Węgrzynek.