Pięć finałów w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

18 lutego 2015
Podobnie, jak w ubiegłym roku nasi uczniowie reprezentować będą szkołę w pięciu finałach wojewódzkich Małopolskich Konkursów Przedmiotowych. Niezwykły zbieg okoliczności sprawił, że będą to te same finały co w 2014 roku. Największy sukces stał się ponownie udziałem Tomasza Szczerby. Nasz trzecioklasista wystartuje po raz kolejny w finale konkursów: fizycznego, chemicznego i matematycznego. Ponadto w finale konkursu języka angielskiego wystąpi Dawid Żurowski z klasy pierwszej, zaś w finale konkursu geograficznego będzie uczestniczył Krzysztof Jamroch z klasy drugiej. Wszystkim finalistom oraz licznej grupie uczniów startujących w etapach rejonowych serdecznie gratulujemy. „Wielkiej Trójce” życzymy ponadto sukcesów w finałach. Słowa podziękowania kierujemy również pod adresem nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursów. Są to panie: Bogumiła Buczak, Agnieszka Foszcz, Zuzanna Prażuch i Zofia Skrobot – Uszko oraz pan Janusz Węgrzynek.