Pięć finałów w Małopolskich Konkursach Przedmiotowych

15 lutego 2018
Z wielką radością informujemy, że w obecnym roku szkolnym nasi uczniowie zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich w pięciu konkursach przedmiotowych. Największy sukces stał się udziałem trzecioklasisty Jakuba Szczepańskiego, który dotarł do trzech finałów. W marcu Kuba wystartuje w etapie wojewódzkim konkursu biologicznego, historycznego oraz języka polskiego. Finalistką konkursu języka angielskiego została Aleksandra Burnagiel, zaś finalistą konkursu z fizyki został Albert Skolmowski. Ola i Albert są podobnie jak Kuba uczniami klasy trzeciej naszego gimnazjum. Całej trójce serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim. Słowa podziękowania składamy również nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów. Są to panie:  Bogumiła Buczak (fizyka), Beata Rojek (język polski), Anna Nytko (historia), Agnieszka Foszcz (język angielski) oraz Renata Kozioł (biologia).
Archiwum, Archiwum, gimnazjum
sekretariat