Piknik integracyjny

07 czerwca 2013
Ta cykliczna impreza przeznaczona jest dla uczniów klas I- III oraz dzieci, które rozpoczną naukę w klasie pierwszej
w nowym roku szkolnym, a także ich Rodziców.

Spotkanie rozpoczęła zabawa przy piosenkach śpiewanych w języku angielskim. Następnie uczniowie klasy I zaprezentowali angielską wersję znanego wiersza J. Tuwima „Rzepka". Potem odbyły się zawody sportowe, podczas których rywalizujące ze sobą drużyny pokonywały różne tory przeszkód. Przyszli pierwszoklasiści pod fachowym okiem pana Jerzego, nauczyciela plastyki, wykonali piękne formy przestrzenne. Na szkolnym podwórzu odbywało się grillowanie, nad którym osobiście czuwał pan Dyrektor Janusz Foszcz i karmił swoją szkolną gromadę (uczniów i rodziców) pysznymi kiełbaskami. A w klasowej kawiarence oprócz kawy, herbaty i napojów można było poczęstować się pysznymi ciasteczkami. I tylko deszcz sprawił, że przebiegająca w radosnej atmosferze impreza dobiegła końca.