PIKNIK INTEGRACYJNY

12 maja 2016

W ramach realizowanego projektu ,,Od edukacji do integracji’’ od października systematycznie odbywały się zajęcia koła plastyczno-technicznego, teatralnego i fotograficznego. Podczas zajęć dzieci zdobywały nie tylko wiedzę i umiejętności z dziedziny plastyki, teatru i fotografii, ale również uczyły się współpracy, otwartości i kreatywności. Tym wszystkim będą się mogli teraz podzielić z kolegami i koleżankami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Zbylitowskiej Góry. Aby dzieci mogły się lepiej poznać przed wspólnymi zajęciami, 12 maja na terenie naszej szkoły, został zorganizowany piknik integracyjny. Najpierw zaprezentowało się koło teatralne, prezentując scenkę o rezolutnej księżniczce i zniewieściałym księciu. Potem była degustacja kiełbasek i wspólna zabawa. Tym sposobem pierwsze lody zostały przełamane i zapowiada się owocna współpraca.