Piknik szkolny

02 czerwca 2012
Tradycyjnie jak co roku zorganizowaliśmy piknik dla klas 1-3. Zaprosiliśmy dzieci młodsze, ich rodziców i przyjaciół oraz dzieci, które w następnym roku rozpoczną w naszej szkole naukę. Jak zawsze była świetna zabawa. Trochę martwiliśmy się pogodą , bo zapowiadało się deszczowo.

Ostatecznie wyjrzało słońce i było bardzo ciepło. Rozpoczęliśmy od zapoznania się z przyszłymi pierwszoklasistami. Bawiliśmy się wspólnie w kręgu przy zabawach integracyjnych i piosence. Gdy panie z młodszych klas rozmawiały z rodzicami, dzieci wraz z panią od angielskiego bawiły się przy piosence i zabawach angielskich. Było dużo śmiechu i radości . Później wszyscy mogli uczestniczyć w różnych konkurencjach sportowych . Kto zgłodniał mógł zjeść smaczną kiełbaskę z grilla lub poczęstować się kawą i ciastem w szkolnej kawiarence. Piknik minął szybko i mamy nadzieję, że dostarczył dzieciom dużo zabawy, a rodzicom pozwolił się zrelaksować i zintegrować ze środowiskiem szkolnym.