Pomagają zwierzakom

07 listopada 2015
W piękny sobotni poranek 7 listopada grupa wolontariuszy ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 i  Gimnazjum STO poświęciła swój wolny czas, aby pomóc bezdomnym zwierzakom. W tym celu grupa włączyła się do akcji zbiórki  funduszy i karmy z Fundacją „Zmieńmy świat”, która odbyła się  w Domu Handlowym „Świt”.

Młodzi wolontariusze, pod opieką pedagoga, dzielnie, wytrwale oraz skutecznie przekonywali osoby, przechodniów, że warto pomagać  czworonożnym przyjaciołom.

W czasie akcji udało się zebrać  1278 zł oraz 149 kg karmy, a także, co równie ważne, zyskać uśmiech, zadowolenie  i satysfakcję wolontariuszy.

Gratuluję wolontariuszkom wytrwałości- Ani Flasińskiej, Ninie Kołodziej, Marysi Niedbale, Alessi Łozińskiej, Madzi Dzięgiel, Korneli Kudelskiej, Paulinie Wojtce oraz Oliwi Sipiorze. W akcji uczestniczyła również uczennica Zespołu Szkół Muzycznych – Karolina Kukiełka.

pedagog

Ewelina Miś