Pożegnanie uczniów klasy trzeciej gimnazjum

24 czerwca 2015

W środowy wieczór,  24. czerwca bieżącego roku  pożegnaliśmy kończących szkołę trzecioklasistów. Już tradycyjnie „Pożegnanie uczniów klasy trzeciej gimnazjum” rozpoczęło się krótkim programem artystycznym. Tegoroczni absolwenci byli bardzo zróżnicowani, więc aby ich osiągnięcia oraz działania nie zostały zapomniane, uczniowie młodszych klas stworzyli Gimpopedię, czyli krótką charakterystykę starszych koleżanek i kolegów. Uczestnicy uroczystości mogli się przekonać, że każdy trzecioklasista wniósł swoją cząstkę w życie społeczności szkolnej. Wśród uczniów byli aktywiści społeczni, wolontariusze, naukowcy, miłośnicy zwierząt, sportowcy, fanatycy gier komputerowych, świetni organizatorzy. Trzecioklasiści zostali tez obdarowani drobnymi upominkami.

Następnie głos zabrali główni bohaterowie wieczoru. Poprzez rymowane wierszyki i ręcznie wykonane, oryginalne prezenty trzecioklasiści podziękowali nauczycielom oraz pracownikom szkoły za opiekę, naukę, poświęcony czas, humor, rady, wsparcie. Po części artystycznej uczniowie bawili się na ostatniej w tym roku szkolnym dyskotece, a rodzice i nauczyciele przy kawie i znakomitym torcie wspominali minione lata. Wszystkim absolwentom opuszczającym naszą szkołę życzymy wielu sukcesów  i to nie tylko tych naukowych, licznych przyjaciół i równie pięknych wspomnień, gdy za kilka lat będą żegnali się ze swoimi szkołami ponadgimnazjalnymi.