Sara i Marysia odnoszą sukces w konkursie recytatorskim!

07 kwietnia 2017
5 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie miał miejsce  Powiatowy Konkurs Recytatorski „Ksiądz Twardowski i świat jego wierszy”, którego organizację wspierali m.in. Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowska Inicjatywa Oświatowa e-ducaTIO, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie i Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego. Jak podają organizatorzy, wzięli w nim udział uczniowie z 34 szkół.

W tym roku nie zabrakło reprezentantek z naszej szkoły. Do konkursu zgłosiły się Sara Sandheim i Wiktoria Mrozik z klasy 5 oraz Marysia Niedbała z I klasy gimnazjum z własnym interpretacjami wybranych wierszy księdza Twardowskiego. Wysiłek, solidna praca i emocjonalne zaangażowanie naszych dziewczyn okraszone wtrętami opiekuna, pana Pawła Stanka, przyniosły efekty! I miejsce Sary w kategorii szkoły podstawowe i II miejsce Marysi w kategorii gimnazjum to niewątpliwy sukces młodych recytatorek. A, trzeba to szczerze przyznać, konkurencja była naprawdę wymagająca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!