Spotkanie opłatkowe

19 grudnia 2014
19 grudnia, zgodnie z tradycją, w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy niecierpliwie wyczekiwaliśmy spotkania z św. Mikołajem…… ale zabawę rozpoczęliśmy wspólnym śpiewaniem świątecznych piosenek. Po chwili zjawił się wśród nas ;-).  Mikołaj rozdając nam prezenty chwalił, ganił, żartował…. a my szybko rozpakowywaliśmy podarki. Wigilijne spotkania zakończyliśmy w klasach kosztując samodzielnie upieczone pierniki i inne przygotowane przez nas potrawy. Kuba zrobił nawet tradycyjne, polskie kluski z makiem. Wszystkie sale były pięknie udekorowane, brakowało jednie śniegu za oknami. Ten dzień zakończył się świątecznym  przedstawieniem przygotowanym przez młodszych uczniów szkoły.