Spotkanie wolontariuszy z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

08 maja 2015

8 maja 2015 roku Wolontariusze wraz z pedagogiem szkolnym p. Eweliną Miś zaprosili do Naszej Szkoły  pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach. Spotkanie to odbyło się już  kolejny raz, przynosząc satysfakcję i moc wzruszeń zarówno seniorom, jak i młodzieży. Wolontariusze oprócz rozmowy zaproponowali wspólne wykonywanie prac plastycznych, które jednocześnie stanowiły wspaniałe ćwiczenia manualne dla osób starszych.
W atmosferze życzliwości, radości, uczniowie wraz pensjonariuszami DPS-u wykonywali prace oraz rozmawiali na wiele tematów.  Dla pensjonariuszy stanowiło to miłe urozmaicenie ich dnia i z niecierpliwością oczekują już  na kolejne spotkanie.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy:

Anna Kogut, Kornelia Kudelska, Jan Puciłowski, Krzysztof Jamroch , Daniel Grobecki, Michał Hyży, Faustyna Durasik, Oliwia Sipiora.

Podziękowanie składamy również opiekunowi z Wietrzychowic panu Krzysztofowi Tarnowskiemu oraz pani Paulinie Kania za współpracę.