Spotkanie z Żużlowcami

28 stycznia 2014
W ramach cyklu spotkań pt. "Młodzież z Pasją, 28 stycznia 2014 r. odbyło się spotkanie żużlowca Michała Nowińskiego oraz trenera Unii Tarnów Pana Pawła Barana z uczniami Naszej Szkoły.

Było to pierwsze takie spotkanie w którym dzieci i młodzież chętnie uczestniczyła, wypełniając całą salę gimnastyczną. Spotkanie zostało przeprowadzone w żużlowej scenerii. Motor żużlowy, kewlar, biało-niebieskie baloniki oraz szaliki i czapeczki, tworzyły atmosferę żużlowego święta. Podczas spotkania, żużlowcy oraz trener odpowiadali na pytania dzieci i młodzieży oraz przedstawili kulisy przygotowań do nowego sezonu żużlowego. Opowiadali także o swoich planach oraz zaprezentowali budowę motoru i innego asortymentu żużlowca. Na koniec Samorząd Uczniowski podziękował w imieniu całej Szkoły za spotkanie.

Impreza zakończyła się tym, co najważniejsze dla kibiców, możliwością zamienienia kilku słów z zawodnikiem i trenerem, zrobieniem pamiątkowego zdjęcia oraz zdobyciem autografu.