Sukces młodych piłkarzy Tarnovii na turnieju w Holandii

26 maja 2015
Drużyna piłkarska TARNOVII U12 zajęła pierwsze miejsce na turnieju Drenthe Cup 2015 rozgrywanym w holenderskim mieście Meppel. W drodze na najwyższe miejsce podium młodzi zawodnicy rozegrali sześć meczów. We wszystkich okazali się zwycięzcami. W drużynie Tarnovii, prowadzonej przez trenera Jacka Ćwika, występowało dwóch uczniów naszej szkoły: Maciek Bączek i Kacper Fido. Obydwaj uczą się w piątej klasie. Naszym kolegom oraz pozostałym zawodnikom Tarnovii serdecznie gratulujemy międzynarodowego sukcesu.

Zwycięską drużynę tworzyli: Kamil Barys , Maciej Bączek , Jakub Czenczek , Kacper Fido , Jakub Irla , Przemysław Kapek , Dominik Kiełbasa , Gabriel Kieroński , Mateusz Podosek , Oskar Wójcik , Bartłomiej Kafel , Kamil Kuta.

Wyniki meczów Tarnowvii na turnieju w Meppel:

1. Alcides Meppel - MKS Tarnovia  0:9 (trzy bramki Kacpra Fido)

2. MKS Tarnovia – Hundested 2:1

3. GUG Boldklub Aalborg  - MKS Tarnovia 1:3 (jedna bramka Kacpra)

4. Tasinge - MKS Tarnovia 1:3

5. MSC Meppel - MKS Tarnovia 0:5