Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2

Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej SILVER CUP

08 grudnia 2013
sukces_w_ogolnopolskim_turnieju_2_20131210_2058379943W dniach 7 i 8 grudnia 2013 roku w Zawoi odbyła się VIII edycja halowego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej SILVER CUP rocznika 2003 o Puchar Mirosława Gilarskiego - Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zwycięzcą zawodów został zespół Tarnovii Tarnów, w składzie którego wystąpiło dwóch uczniów naszej szkoły: Maciek Bączek i Kacper Fido. Drużyna Tarnovii wygrała wszystkie swoje mecze, pokonując kolejno: Zagłębie Lublin (5:2), Pogoń Skotniki (5:0), Fortecę Świerklany (5:0), Ajaks Częstochowę (4:3), Krakusa Nowa Huta (4:1). W meczu finałowym tarnowianie spotkali się ponownie z Zagłębiem Lubin, zwyciężając tym razem 2:1. Dodatkową miłą informacją jest fakt, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Fido. Poza naszymi czwartoklasistami zwycięską drużynę tworzyli: Jakub Częczek, Mateusz Podosek, Gabriel Kieroński, Przemysław Kapek, Kamil Barys, Jakub Irla, Bartłomiej Kafel, Dominik Kiełbasa, Nikolas Szumiński. Trenerem zespołu jest pan Jacek Ćwik. Maćkowi, Kacprowi, ich kolegom z drużyny oraz trenerowi serdecznie gratulujemy.