Sukcesy w 2007

05 czerwca 2007

• Stały udział w ogólnopolskich matematycznych i humanistycznych konkursach "ŁOWCY TALENTÓW". Bardzo wysokie punktacje i dyplomy uczniów gimnazjum: Patryka Gniadka, Łukasza Ladgera, Weroniki Roś, Agnieszki Mróz (obecnie kl. III) oraz Michała Kani i Joanny Michoń (kl.II)

• II miejsce Filipa Moskala w odbywającym się w amfiteatrze letnim tarnowskim konkursie recytatorskim

• Pierwsze, drugie i trzecie miejsce Łukasza Langera, Patryka Gniadka, Agnieszki Mróz w międzynarodowym konkursie z języka angielskiego BIG CHALLANGE w kategorii klas I gimnazjum.

• II lokata Michała Kani w ogólnopolskim konkursie OMNIBUS 2007. Dyplom uznania.

• III lokata Joanny Michoń w konkursie OMNIBUS 2007. Dyplom uznania.

• Wysokie wyniki Patryka Gniadka, Łukasza Langera, Michała Kani i Joanny Michoń w matematycznym konkursie MAT. Dyplomy.

• III lokata Michała Kani w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX organizowanym przy współpracy UJ w Krakowie.

• III miejsce Joanny Michoń w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez SLO oraz PWSZ w Tarnowie.

• Udział w organizowanym przez Kuratorium małopolskich Konkursach przedmiotowych z matematyki, chemii i języka angielskiego. Kwalifikacje do eliminacji rejonowych:

• z matematyki: Łukasz Langer, Patryk Gniadek

• z chemii: Patryk Gniadek, Łukasz Langer, Weronika Roś

• z j. angielskiego: Michał Kania

• Przygotowanie w ramach zajęć dodatkowych z języka polskiego i zaprezentowanie rodzicom, nauczycielom i uczniom 3 spektakli:

• "Dziadów" cz. II wg A. Mickiewicza (pozytywny odzew w prasie)

• Programu kabaretowego "Zwariowana Klasa, czyli Witaj szkoło na wesoło"

• misterium "Preludium wigilijne"

• Wyróżnienia za działalność humanistyczno-charytatywną (POLA NADZIEI, Tarnowskie Hospicjum Domowe, azyl dla zwierząt).

• W rozegranych 11 grudnia 2007 roku w Szachowych Mistrzostwach Tarnowa Szkół Gimnazjalnych w kategorii chłopców uczeń klasy I Kajetan Lipenski zajął trzecie miejsce i wywalczył brązowy medal.

Archiwum, gimnazjum